Saç Renginizi Kişiselleştirin

Saçlarınızda kendi yaratacağınız sayısız renk imkânı için yeni BioMagic renkleri ile tanışın.

Amonyak içermeyen formülü ve içerisindeki bazı organik içerikler sayesinde saçın doğallığını koruyan BioMagic Trend Serisi Krem Saç Boyaları ile mükemmel sonuçlar elde edersiniz. Yeni tonlar ile saç renginizi kendiniz belirleyebilir ve sınırsız renk seçeneği yaratabilirsiniz. Bu yeni sistem, güneş ışınlarını saçlarınızda eşsiz bir yansımaya dönüştürür. İçerdiği protein ve aminoasitler sayesinde saç tellerinin etrafında koruyucu bir tabaka oluşturur ve saçlara yumuşaklık aynı zamanda hacim kazandırır.

Trend Serisi renklerden birbirleri ile farklı karışımlar oluşturabilir ya da arzu ederseniz ambalajların içinde yer alan Clear yardımı ile renklerin açıklık derecesini ayarlayabilirsiniz. Önceden açılmış ve sarı saçlarda etkileyici parlak sonuçlar elde etmek için özel olarak tasarlanmış yarı-kalıcı renkler serisidir. Eğer saçlarınız belirtilen renklerden daha koyu tonlarda ise yani kumral veya daha koyu tonlarda ise elde edeceğiniz sonuç kutu üzerindeki renkler değil bu renklerin güneş ışığında görünecek hoş yansımaları olacaktır.

Pembe - Açık Pembe
Pembe - Açık Pembe

Neşe ve mutluluk veren bir etkiye sahip olan Pembe, aynı zamanda hayallerin ve aşkın rengidir. Saçlarda parlak kontrast elde etmek için mükemmel bir tondur. En belirgin şekilde açık kumral ve açık küllü kumral zeminlerde oluşur. Biraz daha koyu tonlarda çok zarif yansımalar görülür. Gri, Turkuaz veya Mavi ile karıştırılıp kullanıldığında göz alıcı farklı sonuçlar ortaya çıkar. Kızıl tonlara uygulandığında saç rengine inanılmaz derinlikler kazandırır.

Lila - Açık Lila
Lila - Açık Lila

Lila, açık tonlarda ilham ve güven verici etki gösterirken, koyu tonlarda insanda asalet duygusunu pekiştirir. Açık tonlarda kontrast yaratmak için tercih edilebilecek çok güzel bir nüanstır. Uygulanan renk pembeye dönüşmez veya solmaz. Son zamanlarda en çok tercih edilen tonların başında gelen Lila, kombinasyonlarda kullanılırken diğer tonlar arasında baskın görünme özelliğine de sahiptir.

Şeftali Turuncu - Açık Şeftali Turuncu
Şeftali Turuncu - Açık Şeftali Turuncu

Özel olarak hazırlanan bu nüansta gün batımında karşımıza çıkan şeftali tonlarının tamamını yakalamak mümkündür. Altın sarıdan platine kadar tüm sarı saçlarda mükemmel uyum gösterir. Tüm cilt tonlarını aydınlatır ve düz saçlarda olduğu kadar kıvırcık saçlarda da çok hoş görünür.

Turkuaz - Açık Turkuaz
Turkuaz - Açık Turkuaz

Turkuaz renginin sakinleştirici etkisi vardır. Açık kumral saçlara uygulandığında çok güzel yansımalar elde edilir. Diğer bir nüans Mavi ile karıştırıldığında mavinin sayısız tonuna ulaşmak mümkündür.

Gri - Açık Gri
Gri - Açık Gri

Siyah ve beyaz renklerin değişik oranlarda karıştırılmasıyla elde edilen bir renk olan Gri, insan gözünün en rahat algıladığı renklerden birisidir. Alçak gönüllülüğü ifade eder. En çok tercih edilen kontrast renklerden birisidir. Tek başına uygulanabileceği gibi diğer nüansların tümü ile çok zarif karışımlar yapılabilir.

Altın Pembe - Açık Altın Pembe
Altın Pembe - Açık Altın Pembe

En dikkat çekici ve trend saç rengi olan Altın Pembe, saçlara çarpıcı, etkileyici ve şık bir görünüm kazandırır. Parlak ve ışıltılı bir duruş kazandırdığı için muhteşem bir nüanstır. Genel olarak bakır-pembe bir ton olduğundan platin renkler üzerinde harika olur.

Mavi - Açık Mavi
Mavi - Açık Mavi

Mavi özgürlüğü ve sonsuzluğu ifade eder. Doğadaki diğer bir renk yeşil gibi insana rahatlık ve huzur veren dinlendirici bir renktir. Özellikle Gri ile karıştırıldığında günümüzün en çok tercih edilen renklerinden birine ulaşılır. Lila ve Turkuaz ile de çok hoş karışımlar elde edilir. Küllü tonlarda kontrast yaratmak için tercih edilebilecek çok güzel bir nüanstır.