Anti-age Microemulsion Sistemi

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşlı nüfusun her geçen gün artması nedeniyle, Anti-aging uygulamaları koruyucu hekimliğin önemli bir parçası haline gelmiştir. Anti-aging uygulamalarda amaç cilt dokusunu ve bağlayıcı hücreleri yenilemek, hormonal dengesizlikleri erkek ve kadında ayrı ayrı ele alarak yeniden düzenlemektir.

Anti-age, yaşlanma sürecini yavaşlatan aynı zamanda belirtileri ile savaşmaya yardımcı bir bakım türüdür. Olgunlaşma dönemi, güneş ve stres gibi çevresel koşulların etkisi ile cildimiz gibi saçlarımız da, yaşlanma belirtilerine maruz kalmaktadır. Anti-age Microemulsion Sistemi ile, hazırlanan rengin (boya+oksidan) oksitlenme süresinin başlaması geciktirilir ve bu sayede pigmentlerin saçın bünyesinde etkinleşmesi sağlanır. 

Anti-age Microemulsion Sistemi saçın iç kısmına (Hair Cortex) daha fazla pigment taşır. Bu sayede pigmentlerin gelişimi boyanın karıştırıldığı kapta değil, saç telinin direk içinde oluşur. Sonuç olarak BioMagic Krem Saç Boyası sayesinde uygulama sonucunda pigmentler daha iyi absorbe edildiğinden istenilen tonlara tam anlamıyla saç tellerini yıpratmadan ulaşılmış olur ve daha uzun süreli kalıcılık sağlanır.

Bu makale size yardımcı oldu mu?
 
 
Katıldığınız İçin Teşekkür Ederiz